Polislerden afişli mücadele

Yatağan Kaymakamlığı koordinesinde ilçede yürütülen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından özel olarak afişler hazırlatılırken, hazırlatılan afişlerin vatandaşların sıklıkla bulunduğu yerlerde teşhir edilmesine başlandı.

Polislerden afişli mücadele

Bilindiği gibi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  ülkemiz genelinde olduğu gibi Yatağan Iilçesinde de bir dizi tedbirler alındı. Alınan tedbirlerin uygulanıp uygulanmadığı ise özel olarak oluşturulan denetleme heyetleri tarafından denetlenmeye devam ediyor. Zaman zaman da İlçe Kaymakamı Onur Kökçü de denetlemelere katılarak tedbirlere uyulup uyulmadığını yakından görüyor. Kaymakam Kökçü’ye denetlemelerde Belediye Başkanı Mustafa Toksöz,  İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve  İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Resul Murat Kılıçarslan  da eşlik ediyor. 

Yatağan ilçesinde Kaymakamlık koordinesinde titizlikle  Kovit-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında bu kez de  özel olarak afişler hazırlatıldı. Yatağan Emniyet Müdürlüğü tarafından 32. Bölge Muğla Eczacı Odası’nın katkılarıyla hazırlatılan 2 farklı afişin Yatağan Kaymakamlığı’nın bilgisi dahilinde teşhir edilmesine başlanıldı. Yetkililer  vatandaşlardan da Kovid-19 salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymalarını isterken, özellikle hijyene dikkat edilmesini, maske takılmasını ve sosyal mesafeye uyulmasını istediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68