PROJELER YARIM KALDI

Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz'ın Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atanmasının ardından, Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten devralan Mustafa Baykal'ın Manisa Alaşehir'e tayininin çıktığı öğrenildi, Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise daha önce Gebze'de görev yapan Aydın Şirin atandı. Bilindiği üzere Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Mustafa Baykal kısa sürede hayata geçirdiği projeler ve çalışmalarıyla dikkat çekmişti.

PROJELER YARIM KALDI
Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz'ın  2012 Eğitim-Öğretim yılında Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atanmasının ardından, Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten devralan Mustafa Baykal'ın daha önceki görev yerlerinden olan Manisa Alaşehir'e tayini çıktı.

2011 yılı Temmuz'nda Yatağan'a Şube Müdürü olarak atanan Mustafa Baykal, yaklaşık 1 yıl bu görevde kalmış, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten devralmıştı ancak, 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında hayata geçirilen projelerle sık sık adından söz ettirmişti.

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı içinde Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar dikkat çekerken, pek çok yeni projenin de yolda olduğunu müjdeleyen Müdür Vekili Mustafa Baykal'ın tayininin ardından Yatağan'a atanan Aydın Ceylan'ın görevi asaleten yürüteceği öğrenildi.

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Aydın Şirin'in  1 Ağustos tarihinde görevine başlayacağı da öğrenilirken, Mustafa Baykal'ın da kısa süre içinde Yatağan'daki göreviyle ilişiğini keseceği belirtildi.

Kaymakam'dan Teşekkür Belgesi

Mustafa Baykal'ı dün makamında misafir eden Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ise Mustafa Baykal için övgü dolu sözlerle sarf etti.

Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Mustafa Baykal'ın çalışmalarını taktirle karşıladıklarını belirten Kaymakam Tanrıseven; “2012-2013 Eğitim-Öğretim yılının oldukça verimli geçmesinde Mustafa Baykal'ın büyük katkısı mevcut.

Kendisini Yatağan Kaymakamlığı olarak teşekkür belgesiyle ödüllendireceğiz.

Sadece eğitimle ilgilenen ve görevini en iyi şekilde yerine getiren Mustafa Baykal'a teşekkür ediyoruz ve yeni görev yerinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullanırken, Kaymakam Tanrıseven'in eğitime büyük önem verdiğine vurgu yapan Mustafa Baykal; “Yatağan'da görev yaptığımız süre boyunca sayın Kaymakamımızın desteğini hep yanımızda hissettik. Kendisi bize her zaman rahat bir çalışma ortamı sundu. Bu da çalışmalarımızda daha özverili hareket etmemizi sağladı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 09:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarik akan
tarik akan - 6 yıl Önce

yeni gelecek milli egitim mudurunun adi AydIn Ceylan

SIRADAKİ HABER