banner80

PSA Türkiye CEO’su’ndan Bodrum Peugeot – Opel Plaza ziyareti

PSA Türkiye CEO’su Olivier Cornuaille, beraberindeki heyetle, Turgut Motorlu Taşıtlar’ın Bodrum Peugeot-Opel Plaza’sını ziyaret etti.

PSA Türkiye CEO’su’ndan Bodrum Peugeot – Opel Plaza ziyareti

PSA Türkiye CEO’su Olivier Cornuaille, beraberinde Peugeot Genel Müdürü İbrahim Anaç, Citroen Bayi Geliştirme Müdürü İlker Mertoğlu, Citroen Satış Direktörü Fuar Örnek, Peugeot Satış Bölge Sorumlusu Taner İlk ile birlikte Milas ilçesindeki Turgut Motorlu Taşıtlara ait, Kemikler Mah. Güllük-Güvercinlik arası 2. Bulvar 31/2 adreste bulunan Peugeot - Opel Satış ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri Plazasına ekibiyle ziyarette bulundular.

Turgut Motorlu Taşıtlar Sahibi Oktay Turgut, Mehmet Yavuz Turgut ve Genel Müdür Ahmet Çalca, PSA ekibini satış ve servis çalışanlarıyla karşıladılar. Satış ve Servis alanlarında incelemelerde bulunup, satış danışmanları ve servis çalışanlarıyla, müşteri talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Oktay Turgut, PSA CEO’su Olivier Cornuaille ve ekibinin İşletmelerini ziyaretinden büyük onur duyduğunu, yeni plazalarının Bodrum ve Milas bölgesine hayırlı olmasını dileyerek Turgut Motorlu Taşıtlar ekibi adına teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68