PTT 176. Kuruluş Yıldönümü'nü kutluyor

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümü kutlanıyor.

PTT 176. Kuruluş Yıldönümü'nü kutluyor
 Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) kuruluşunun 176’ncı yıldönümü, Türkiye’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. PTT Yatağan Şubesi de kuruluşlarının 176’ncı yıldönümü nedeniyle şube binasında bir tören düzenledi.

Törende konuşan Şube Müdürü Koray Kahyaoğulları, 176 kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğu içinde olduklarını ifade ederek, PTT'nin 176 yıldır her daim milletin yanında olduğunu söyledi.

PTT'nin teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğini kaydeden Kahyaoğulları, “PTT, postacılık ve haberleşme faaliyetleri sayesinde sadece ülkemizin tarihinde yer edinmekle kalmamış, her zaman haberleşme ve posta sektöründe dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunarak ülkemiz için önemli bir kuruluş olma özelliğini sürdürmüştür. Şirketimizin kendisine kanunen verilen bu yetki ve görev kapsamında kamu hizmeti sunmanın verdiği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirirken, bir yandan da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmeleri hizmetlerimize uyarlayarak hizmet kalitesini müşteri odaklı bir yaklaşımla arttırmaya çalışmaktadır. Posta, banka ve lojistik hizmet veren, sürekli iyileştirme ve değişim içerisinde olan PTT A.Ş müşterilerimize daima güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95