banner80

Saadet Partisi’nden Gazetemize Ziyaret

Saadet Partisi Muğla İl Başkanı, Yatağan Belediye Başkan Adayı ve Yatağan Belediye Meclis Üyesi adayı gazetemizi ziyaret etti.

Saadet Partisi’nden Gazetemize Ziyaret
 Saadet Partisi Muğla İl Başkanı İlyas Zeki, Yatağan Belediye Başkan Adayı Hayrettin Yaya, Belediye Meclisi Üyesi Adayı İlhan Özler, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile bir araya geldi.

Ziyaret sırasında konuşan Saadet Partisi Muğla İl Başkanı İlyas Zeki, “Türkiyemiz şuan geldiği an itibarıyla kısır kavgalara, içi boş polemiklere ve seviyesiz tartışmalara esir edilmiştir. Ülkemiz adım adım bir bataklığa doğru sürüklenmektedir. İnsanlarımız ahlaken tıkanmıştır. Ülkemiz ekonomik, dış siyaset, politik anlamda tıkanmıştır. Ülkemizin yeni bir ses, söze ve siyasi anlayışa ihtiyacı vardır. Bu siyasetin adresi ise Milli Görüş’ün tek partisi olan Saadet Partisi’dir. Saadet Partisi ne yerelde, ne de genelde hiçbir şaibeye bulaşmayan tek partidir” dedi.

Zeki’den sonra konuşan Saadet Partisi Yatağan Belediye Başkan Adayı Hayrettin Yaya; “Yatağan Belediyesi’ni kazandığımız takdirde hiçbir şeyi israf etmeyeceğiz. Milletten toplananları koruyacağız, yetim hakkı gibi sahip çıkacağız. Belediyenin kapısına rüşvet alan a veren de melundur tabelasını asacağız. Saadet Partisi, şeffaflığın, dürüstlüğün ve büyük Türkiye özleminin tek partisidir. Saadet Partisi kazanınca tüm Muğlalılar kazanacak ve kaybeden olmayacaktır” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Saadet Partisi’ne 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68