20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Saanen Keçileri Geldi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Muğla İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 'Koyun ve Keçilerde Verimliliği Arttırma Projesi' kapsamında, ilçemizden üç yetiştiriciye birer adet olmak üzere üç, il genelinde ise 36 yetiştiriciye damızlık Saanen Keçisi dağıtıldı.

22 Ekim 2012 Pazartesi 09:35
Bu haber 1168 kez okundu
Saanen Keçileri Geldi

 18 Ekim 2012 tarihinde Muğla Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nde düzenlenen törenle, il genelinde belirlenen Damızlık Koyun-Keçi Birliği'ne üye 36 yetiştiriciye 36 adet damızlık Saanen Keçisi dağıtıldı. 'Koyun ve Keçilerde Verimliliği Arttırma Proje-si' ile hayvancılıkta çeşitliliği sağlamaya çalışan Muğla Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, bu ve buna benzer desteklerle çiftçilerin kalkınmasını sağlıyor.

Muğla'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen damızlık Saanen Keçisi dağıtımı töreninde ilçemizden de Damızlık Koyun-Keçi Birliği'ne üye üç yetiştiriciye birer adet damızlık Saanen Keçisi dağıtıldı. Yatağan Merkez Yeni Mahalle, Doğanköy ve Elmacık Köyü'nden olan yetiştiriciler, kendilerine bu imkânı sağlayan gıda, tarım ve hayvancılık il ve ilçe müdürlüklerine teşekkür ettiler.

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV