Sağlıklı Yaşam için bir araya geldiler

Forever Living Products ömür boyu sağlıklı yaşam ve iş fırsatı eğitimi seminerleri başladı.

Sağlıklı Yaşam için bir araya geldiler
 Merkezi Amerika’da olan ve faaliyetini 162 ülkede sürdüren Forever Living Products Sağlıklı Yaşam Şirketi’nin Sağlıklı Yaşam Danışmanı Ali Cabar ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı Rafet Şentürk, Yatağanlılarla bir araya geldi.

 

Uzmanların geleceğin sektörleri olarak gösterdiği Wellness ve bu sektörün önemli bir konumunda olan Forever Living Products Sağlıklı Yaşam Şirketi’nin Sağlıklı Yaşam Uzmanı Rafet Şentürk’ün ev sahipliğinde Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu’nda sağlıklı yaşama ilgi duyan ve şirketin bir parçası olmak isteyenlerle buluşan şirketin Sağlıklı Yaşam Danışmanı Ali Cabar, sağlıklı yaşam ve daha iyi bir gelecek isteyen herkese yardımcı olmak için tasarlandığını bildirdi. Yatağan’daki distribütör ve yeni üye olmak isteyen kişilere şirket hakkında bilgi veren Cabar; yeni ürünleri de tanıtarak, çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Forever Living Products’ın 165 ülkede varlığı ile bir multi-milyar dolarlık ve dünya çapında 10 milyonun üzerinde distribütörü olan bir şirket olduğunu hatırlatan Cabar, doğanın en saf hediyesi olan aloe veralı ürünlerle onlarca sağlıklı ürünün imalatı ve satışını yaptıklarını söyledi.

Cabar, yaptığı konuşmada; “Bizim benzersiz iş fırsatı ürünlerimizi sizlerle paylaşmak için bugün bir araya gelmiş bulunmaktayız. Dünya çapında 10 milyonun üzerinde distribütör, Forever Living Products’ın ömür boyu fırsat gücünü keşfetti. Milyonlarca insan, sadece bir rüya ile başlayan bir küçük işletme sayesinde daha tatmin edici sağlıklı ve varlıklı hayatını tadını çıkarıyor” diyerek, şirketin önemine değindi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2014, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68