Şahinler Mahallesi’nde, sosyal tesis açılışı yapıldı

Şahinler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan sosyal tesislerin açılışı yapıldı. Açılış nedeniyle vatandaşlara yemek ikramında bulunuldu.

Şahinler Mahallesi’nde, sosyal tesis açılışı yapıldı
 Yatağan Belediyesi tarafından Şahinler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan sosyal tesisler için yemekli açılış töreni düzenlendi.

Törene, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Şahinler Mahallesi Muhtarı Çetin Şahin, CHP Yatağan Başkanı Kamil Genek, Marmaris Başkanı Acar Ünlü, CHP Yatağan Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Muğla’nın büyükşehir belediye olmasından sonra mahallelerdeki hizmetlere el attıklarını ve bu çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyleyen Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, “İlk sosyal tesis alanı olarak Şahinler Mahallesi’ni belirledik. Çünkü Şahinler, benim için çok önemli. Bugün eğer karşınızda konuşabiliyorsam, Şahinlerlilerin desteğiyledir. Şahinlerliler olmasa ne konuşabilirdik, ne de bu hizmetleri yapabilirdik” diye konuştu.

Işık, mahallelerdeki eksiklikleri gidermek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Bu hizmetler hemen hemen bütün mahallelerimize yapılacaktır. Burada sadece düğün yapılmayacak, bu tesisler, her türlü etkinliğe ev sahipliği yapacak. Destek sizden, hizmet bizden. Muhtarıma bu kapsamda teşekkür ediyorum, bu hizmetin Şahinlilerle buluşmasında büyük katkı sağladılar. Sosyal tesislerin hayırlı olmasını diliyorum.”

Mahalle Muhtarı Çetin Şahin ise, sosyal tesislerin yapılmasını sağlayan Yatağan Belediye Başkanı Işık’a ve destek veren herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından sosyal tesislerin kurdelesi kesildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2016, 19:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
metin muslu
metin muslu - 7 yıl Önce

sosyal tesis dedikleri bu olmasa gerek. bu ne yaww

SIRADAKİ HABER

banner95