SALİH ÖZEN, RESMEN AK PARTİLİ OLDU

SALİH ÖZEN, RESMEN AK PARTİLİ OLDU

SALİH ÖZEN, RESMEN AK PARTİLİ OLDU

Geçtiğimiz günlerde seçildiği MHP,den isti-fa eden Turgut Belediye Başkanı Salih Özen ve 4 Belediye Meclis üyesi, AK Parti Yatağan İlçe Teşkilatı,na katıldılar. Özen ve Meclis üyelerine partinin rozetini AK Parti Muğla Milletvekilleri Ali Boğa ve Prof. Dr. Yüksel Özden taktılar.

Yatağan'da 2009 yerel seçimlerinde MHP,den Turgut Belediye Başkanı seçilen Salih Özen, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte MHP'den istifa etmişti.

 Turgut Belediye Başkanı Salih Özen ve Belediye Meclis Üyeleri, hafta sonu GELİ Müessese Müdürlüğü,nde Yatağan AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde törenle AK Parti,ye katıldılar.

AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, tören sırasında yaptığı konuşmada; “Türkiye sevdalısı olarak yola çıktık.   9 yıldır ülkenin başında aydınlık bir Türkiye için başarılı çalışmalara imza attık. AK Parti iktidarına katılan Turgut Belediye Başkanı Salih Özen ve Belediye Meclis Üyeleri Alaaddin Bahçeli, Osman Gürtün, Arzu Canıtez ve İzzet Öner'i, partimize katılmalarından dolayı kutluyorum. Başarılarını devamını diliyorum” dedi.

Özen ve Meclis üyelerine partinin rozetini, AK Parti Muğla Milletvekilleri Ali Boğa ve Prof. Dr. Yüksel Özden taktılar.

Rozet takma töreninin ardından AK Partili Turgut Belediye Başkanı Salih Özen; “Bugün burada AK Partili yönetim ve kardeşlerim ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. İftar yemeğindeki bu ortam, partimizin 9 yıldır dimdik ayakta olduğunun bir göstergesidir. Ben gücümü Turgut halkımdan aldım. Bundan sonra AK Partili bir Belediye Başkanı olarak, Beldemde yapacağım yatırım ve hizmetlerle halkımıza en iyi şekilde hizmet sağlayacağım. Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68