Sami Çoban iddialara cevap verdi:

“Adımızın herhangi bir cemaat, camia, grup gibi oluşumlarla bir arada anılmamasını istiyoruz”

Sami Çoban iddialara cevap verdi:
 Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu adına yazılı basın açıklaması yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban, kendileriyle ilgili olarak kamuoyundaki iddialara cevap vererek, “Gerek şahsımın, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları ve yöneticilerinin herhangi bir cemaat, camia, grup gibi oluşumlarla bir arada anılmamasını istiyoruz” dedi.

Çobanlar Mermer Yönetim Kurulu adına yazılı basın açıklaması yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sami Çoban, kendisi, Çobanlar Mermer, grup şirketleri, ortakları ve yöneticileri hakkında kamuoyundaki iddialara cevaben yazılı basın açıklaması yaparak, iddiaları yalanladı.

Çoban, bir süredir, kendileri hakkında aslı astarı olmayan iddiaların ortada dolaştığını belirterek, “Beni 20 yılı aşkın bir süredir tanıyan herkes bilir ki, Türk Milliyetçisi olarak, milli ve manevi değerlere bağlı olduğumu, devlete, millete, ülkeyi yöneten hükümete, devleti temsil eden tüm kurum ve kuruluşlara saygı ve sevgide kusur etmemişimdir” şeklinde konuştu.

İddiaların tam aksine, devletin tüm kurum ve kuruluşları ile idarecilerine karşı, bir vatandaş ve işadamı olarak her zaman sorumluluklarını yerine getirdiklerini kaydeden Çoban, “Temsil ettiğim Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları da 30 yıldır devletimizin, milletimizin, hükümetimizin, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yanında olmuş, her zaman da maddi ve manevi olarak desteklemiş ve desteklemeye de devam edecektir” ifadelerinde bulundu.

Çoban, devletin tüm kurum ve kuruluşlarına tam bir itaatle bağlı olduklarının altını çizerek, şunları söyledi:
“Gerek şahsım, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları, yöneticileri, devletin, milletin, hükümetin kurum ve kuruluşların karşında olan ve tehdit oluşturan hiçbir oluşumun yanında olmamış, bundan sonra da olmayacaktır. Gerek şahsımın, gerekse temsilcisi olduğum Çobanlar Mermer ve grup şirketleri ile ortakları ve yöneticilerinin herhangi bir cemaat, camia, grup gibi oluşumlarla bir arada anılmamasını istiyoruz. Bizi tanıyan ve tanımayan tüm Muğla halkı ile kamuoyuna gerçeklerin bilinmesi için bu basın açıklaması yapılmıştır.”

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncer gündüz
Tuncer gündüz - 6 yıl Önce

Tüm kalbimizle sami cobana güveniyoruz böylesi güzel insanların bir terör örgütüyle anılmasından üzüntü duyuyorum

SIRADAKİ HABER

banner68