Şampiyonların Onuruna Öğle Yemeği

Bozüyük Muhtarlığı ve Sulama Kooperatifi tarafından, Okul Sporları Yıldız Erkekler Çim Hokey Turnuvası Şampiyonu çim hokeyciler, kız çim hokey takımı ve bu yıl mezun olacak olan 8. sınıf öğrencileri onuruna yemek verildi.

Şampiyonların Onuruna Öğle Yemeği
 Zonguldak'ta düzenlenen Okul Sporları Yıldız Erkekler Çim Hokey Turnuvası'nı şampiyon tamamlayan Yatağan Bozüyük Ayser Kazım Eren Ortaokulu Yıldız Erkek Çim Hokeyi Takımı, Okul Sporları Yıldız Erkekler Çim Hokey Bölge Birinciliği’nde 3.’lüğü elde eden Ayser Kazım Eren Ortaokulu Yıldız Kızlar Çim Hokeyi Takımı ve bu yıl mezun olacak olan 8. sınıf öğrencileri onuruna düzenlenen yemeğe, aynı zamanda Bozüyük Sulama Kooperatifi Başkanı olan Bozüyük Mahalle Muhtarı Vahdettin Beçin, Okul Müdürü Mehmet Gereme, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bozüyük Pınarbaşı Restaurant’ta düzenlenen yemekte konuşan Beçin, beton sahada hazırlanarak çim sahada Türkiye şampiyonu olan Bozüyük Ayser Kazım Eren Ortaokulu Yıldız Erkek Çim Hokeyi Takımı’nı kutladığını, sporcuların elde ettiği başarının da küçümsenmeyecek bir başarı olduğunu belirtti.

Okul Müdürü Mehmet Gereme ise, Bozüyük Muhtarlığı ve Sulama Kooperatifi’nin göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68