Sanayi Sitesi’nde, Kırık ve ekibi güven tazeledi

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin gerçekleştirdiği olağan genel kurulda, mevcut yönetim ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırık, güven tazeledi.

Sanayi Sitesi’nde, Kırık ve ekibi güven tazeledi

Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen olağan genel kurula, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcıları Ali Suat Tekin, İbrahim Gök,  Muğla Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü yetkilileri ile ortaklar katıldı.

Divan Başkanlığını önceki başkanlardan Adem Yaran’ın yaptığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Kırık, yaptığı açılış konuşmada, “Genel kurulumuzun esnaflarımıza kooperatifimize hayırlı olmasını diliyorum. Sıcak havada buraya kadar gelip genel kurulumuza iştirak eden herkese çok teşekkür ediyorum.  Bilindiği üzere yıllardır yollarımızın yapılmasını istiyorduk. Belediye Başkanımız söz vermişti, şimdi sözünü yerine getirdi.  Yollarımız yapılmaya başladı. Yatağan sanayisi yolların yapılmasıyla çok güzel bir görünüme kavuşacak, burada en az 500 kişi istihdam ediliyor” dedi.  

Toksöz, “Görevimiz çalışmak”

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de yaptığı konuşmada, “Göreve geleli 16 ay oldu. 16 aydır gece gündüz halkımıza hizmet ediyoruz. Ancak pandemi ile mücadelede, ilk 6 ay çok başarılı olduk. Kurban Bayramından sonra virüste artış oldu. Bayramda ilçe dışına çıkanlar ve ilçeye gelenler oldu. Şu anda hasta sayımız 40 aştı. Benim sizlerden ricam temizlik maske ve mesafe kurallarına uymanızdır.  Bu hepimizin en önemli görevidir. Hizmetlerimiz devam ediyor. Yatağan Küçük Sanayi Sitesi yollarını yapacağız demiştik, şimdi başladık 40 gün içinde tamamlanacak, hayırlı olsun.  Bizim gövemiz çalışmak, sizlere hizmet vermek. Ben genel kurulun hayırlı olmasını diliyor, seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyor, daha önce hizmet eden yöneticilere emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu ise, “Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum.  Belediye başkanımız yollar için söz verdi, verdiği sözü yerine getirdi,  yolların yapılmasıyla büyük bir sorun çözülmüş olacak. Sitemizin genişlemesi lazım, büyüyerek Yatağan’a yakışır hale gelmelidir.  Ben de genel kurulun hayırlı olmasını diliyor seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Ali Suat Tekin de, yaptığı konuşmada, genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek kooperatif olarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Yönetim denetim ve faaliyet raporlarının okunup onaylanmasından sonra, yapılan seçimde,  Yönetim Mehmet Kırık, Ali Keklik, Şener Kırıkoğlu, denetim kurulu Yücel Bahçe ve Nahit Kaya’dan oluştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68