Sanayi sitesinin daha temiz olması çalışmaları

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’nin daha temiz ve düzenli olması için site içerisine 40 yeni çöp konteyneri yerleştirildi. Öte yandan çevre düzenlemesi için de girişimlerde bulunulacağı öğrenildi.

Sanayi sitesinin daha temiz olması çalışmaları
 Yatağan Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Mehmet Kırık, sanayi sitesinde az sayıda eski çöp konteyneri olduğunu, bazı bölgelerde ise sağlıksız çöp tenekeleri olduğunu, bu nedenle Yatağan Belediyesi’ne başvuruda bulunduklarını söyledi.

Yatağan Belediyesi tarafından sanayi sitesine 40 yeni çöp konteyneri yerleştirildiğini belirten Kırık, “Talebimizi Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık kırmayarak kabul etti ve talimat vererek, 40 yeni çöp konteynerinin siteye yerleştirilmesini sağladı. Bu sayede artık sitemiz daha temiz ve düzenli olacak. Başkan Işık başta olmak üzere belediye personeli Murat Akbaba ve tüm belediye personellerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kırık, sanayi sitesinin daha sağlıklı hale getirmek için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Şuanda site içerisindeki yolların yenilenmesi için çalışma yürütüyoruz. Bunun için gerekli görüşmeleri yaptık, destek bekliyoruz. Muğla Büyükşehir Belediyesi bize asfalt desteğinde bulunursa, kendi imkanlarımızla bu yolları iyileştirebiliriz. Ayrıca siteye girişteki yeşil alanın daha da güzel hale getirilmesini amaçlıyoruz. Bu noktada da Yatağan Belediyesi’nin destek ve katkılarını istiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 12:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yataganli
Yataganli - 7 yıl Önce

Allah aşkına !!çok büyük lütuf yapmış belediye ..yıllardır yataganin hali perişan yahu..çöp konteynırı yerleştirerek çok büyük bir adım atmışlar ..Muğla büyükşehir belediyesinden asfalt desteği istiyorlarmis gerisini kendileri yapacaklarmis komik olmayın arkadaş bahane uretmeyin şimdide buyuksehire topu atmayin . insan biraz utanır sıkılır inönü bulvari nin yapılmamasının sebebide karayollari dediniz..30 yıl önce yapılmış yol birkere bile olsun tadilat edilmez mi ? Ama nerde o düşünce ?? Nerde ? Bizim diğer ilçelerden neyimiz eksik ?insanlarımız onlar kadar degerli degilde ondanmi bu belediyecilik anlayışıni dayatiliyorlar? Bir arpa boyu yol kat edemezsiniz bu gidişle ..yan gelin yatın uyuyun..iyi geceler...

SIRADAKİ HABER

banner95