Sanayi Tamam Sıra Merkez'de

Sanayi Tamam Sıra Merkez'de

Sanayi Tamam Sıra Merkez'de

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi, MOBESE kameralarıyla gözetleniyor. Küçük Sana-

yi Sitesi Başkanı Adem Yaran, beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kırık, A. Fuat Göka, Mustafa Çolak ve Saffet Lülecioğlu ile birlikte basına bilgi verdi.

“Zaman zaman yaşanan olumsuzlukların giderilmesi için biz de teknolojiden yaralanmak istedik. Bu kapsamda başlattığımız çalışmayı sonuçlandırarak Küçük Sanayi Sitesi'ni her açıdan gözetlemeye başladık” şeklinde konuşan Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Adem Yaran,  bir açıklama yaptı. Yaran, yaptığı açıklamada; “Yatağan Sanayimizin güvenliğini, daha iyi şartlara getirmek amacıyla 3 adet plaka okumalı ve 6 adet gece görüşlü olmak üzere toplam 9 adet kamera ile sitemiz 24 saat izlenmektedir. Kayıt süresi 45 gündür. Sistem, sitenin yönetim kurulu üyeleri, esnaflarımızın büyük gayreti ve katkılarıyla yapılmıştır.

Amacımız, Sanayi Sitesi esnaflarının huzur ve güvenliğin sağlamaktır. Yatağan Sanayi Sitesi üyesi ve esnaflarına, Yatağanımıza hayırlı uğurlu olsun. Sistemi kuran GÜRNET Elektronik Özer Sökmen'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

KAYMAKAM: “YATAÄžAN MERKEZ'DE ÇOK YAKINDA KURULACAK”

Bu konuda görüşünü aldığımız Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; “Küçük Sanayi Sitemizi, başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Yatağan Merkez de çok yakında MOBESE'ye kavuşacak. Biraz gecikmesinin sebebi, daha önce bu sistemi kuran yerlerden örnekler istedik, araştırdık, son hazırlıkları tamamladık, yakında Yatağan Merkez de MOBESE'ye kavuşacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68