21 Kasım 2017 Salı

Yeni Hastane, hükümet konağı ve emniyet müdürlüğü yolda!

Sanayideki kazalı ve sahipsiz araçlar kaldırılacak

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi’nin 2016 yılı olağan genel kurulu toplantısı, kooperatif ortaklarının katılımıyla gerçekleştirildi. Genel kurulda, sanayi sitesi içerisinde terk edilmiş vaziyetteki kazalı araçların kaldırılması için yönetim kuruluna yetki verildi.

25 Nisan 2017 Salı 12:07
Bu haber 790 kez okundu
Sanayideki kazalı ve sahipsiz araçlar kaldırılacak

 Yatağan Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi’nin 2016 yılı olağan genel kurulu toplantısı, kooperatifin toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kooperatif Başkanı Mehmet Kırık’ın yanı sıra Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu’nun da katıldığı olağan genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

2016 yılı yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları, bilanço ve gelir gider tablosunun okunması, müzakeresi ve kabulüyle devam eden genel kurulda, yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibrası, 2017 yılı tahmini bütçenin okunması, müzakeresi ve kabulü, güvenlikçilerin aylık ücretlerinin tespiti, yönetim kurulu ve denetim kurulu aylık ücretlerinin tespiti, geçmiş yıllara ait gecikme faizlerinin yapılandırılması hakkında görüşülüp karara bağlanması, üyelerin aidatlarını banka hesabına veya kooperatife her ayın 5’ine kadar makbuz karşılığında ödeme yapmaları hakkında görüşülüp karara bağlanması, aylık gecikme bedelinin görüşülüp karara bağlanması ve sanayi sitesi içerisinde terk edilmiş, kazalı ve sahipsiz araçların kaldırılması için yönetim kuruluna yetki verilmesine karar verildi.

Genel kurulun ardından konuşan Başkan Kırık, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV