Sandık görevlisi olup parasını almayı unutan mutlaka okusun!

Yatağan İlçe Seçim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 1 Kasım Genel Seçiminde sandıklarda görev yapanlardan ücretlerini alamayanlar, bundan sonra Yatağan Malmüdürlüğü’ne başvurarak paralarını alabilecek.

Sandık görevlisi olup parasını almayı unutan mutlaka okusun!
 Yatağan İlçe Seçim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 1 Kasım Genel Seçimlerinde Yatağan ve Kavaklıdere’de görev yapan sandık görevlilerin ücretlerinin, daha önce PTT şubelerinden ödenebildiğini, fakat ödeme işleminin 15 Ocak itibarıyla PTT’den alınarak Malmüdürlüğü’ne devredilmesiyle, ücretlerini almayan görevlilerin bundan sonra Yatağan Malmüdürlüğü’ne başvurarak ücretlerini alabilecekleri bildirildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“1 Kasım seçimlerinde görev alan sandık başkanı, memur üye ve partili üyeleri ile diğer üyelerden paralarını alamayanlar, başvuru süresi geçtiği için PTT’den Malmüdürlüğü’ne ödeme işleminin devredilmesiyle, bundan sonra paralarını Malmüdürlüğünden alabileceklerdir. Konuyla ilgili olarak talimat Malmüdürlüğüne verilmiştir. 15 Ocak’tan itibaren, parasını alamayan kişiler, İlçe Seçim Müdürlüğüne başvuruda bulunmadan, Malmüdürlüğüne giderek paralarını alabilir. Kavaklıdere’de görev alanlar da aynı şekilde Yatağan Malmüdürlüğüne gelerek parasını alabilecek.”

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95