Sarı ve Ekibi Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

Sarı ve Ekibi Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

Sarı ve Ekibi Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesinden sonra yeni oluşan mahallelerde seçim heyecanı giderek artıyor. 4 Mart 2012 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimleri için aday olan Erdal Sarı, dün, aza adaylarıyla birlikte Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesiyle kurulan Cumhuriyet Mahallesi'nin muhtarlığına aday olduğunu daha önce açıklayan GELİ Emeklisi Erdal Sarı, çalışmalarına giderek hız verdi. Aza adaylarını belirleyen Erdal Sarı'nın aza adayları, Hayati Kibar, Vahit Küçük, Ergün Zungur, Celal Uçar, Erdal Baş, Kadir Deveci, Mesut Yatağan ve Åžükrü Öztekin ile birlikte ekip olarak,  dün, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret etti.

Çalışmalara ara vermeden devam ettiğini belirten Erdal Sarı; “seçildiğim takdirde, muhtarlığa gelme imkânı olmayan özürlü, yaşlı ve hasta vatandaşların telefon etmeleri halinde azalarımla vatandaşın evinde hizmet vereceğiz. Halkıma en iyi şekilde temsil etmek için adayım,  Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir sür e Sarı ve ekibi ile sohbet eden Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Yatağan'da mahalle sayısını 4 ten 6 ya çıkardık yeni kurulan iki mahallede birçok muhtar adayı yarışıyor.  Ben Erdal Sarı ve ekibine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68