Satılık Hesap

Sosyal Ağda Satılık Hesap Bulmak

 Satılık Hesap


Sizler de Facebook platformu gibi çeşitli platformlarda takılıyorsanız ve organik takipçi kasmak istiyorsanız ama bunu yapamadıysanız ve artık işinizi paraya döküp Facebook organik takipçi arttırma fiyatı arayacak duruma geldiyseniz internet platformu bunu yapmak için tam olarak doğru adres olmuş durumda.

Bu satılık hesaplar sadece Facebook platformu ile sınırlı değil. İnternet platformunda sosyal ağ kategorisinde satılık twitter hesapları da mevcut. Peki bu hesaplar neden satılıyor yada neden satın alınıyor?

Bu hesaplar kimi zaman yüksek takipçiye ulaştığından maddi ihtiyaçtan satılıyor kimi zamansa keyfi olarak para amaçlı satılıyor, bazense artık o popüler takipçi sahibi olunan sayfa ile uğraşmaktan bıkıyorsunuz ve kendi köşenize çekilmek istiyorsunuz. İşte bu yüzden internette bu satılık hesapları bulmanız mümkün.

Tüm bunlarla birlikte günümüzde Youtube platformunda yüksek yerlere ulaşıp Youtube gerçek izlenim konusunda da üst sıralara çıkmak isteyebilecek birçok kullanıcı mevcut. Aynı şekilde de yüksek aboneli kanallar pek satılmıyor bunun ticareti yok gibi görünse de para karşılığı hazır abone kasan ya da sizin adınıza video hazırlayan bazı yapılanmalar internet üzerinde mevcut.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2016, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68