Seçim çalışmaları hız kazandı

Geçtiğimiz Pazar günü toplanana CHP Parti Meclisi’nde Yatağan Belediye Başkan adaylığına mevcut başkan Hasan Haşmet Işık’ın atanmasının ardından seçim çalışmalarına hız verildi. CHP bu kapsamda bugün saat 13.00’da seçim bürosu açılışını gerçekleştiriyor.

Seçim çalışmaları hız kazandı
  

CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı’nın Hasan Haşmet Işık olarak açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarına başlandı. Işık’ın seçim bürosunun açılışı bugün düzenlenecek törenle açılacak. Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın CHP Parti Meclisi tarafından tekrar aday gösterilmesi ile birlikte seçim çalışmalarına hız verdiklerini belirten CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek; “CHP Parti Meclisi kararı sonrasında yapılan açıklamalarda, Yatağan İlçesi CHP Belediye Başkan adayı Hasan Haşmet Işık olarak belirlenmiştir. Halkımızın merakla beklediği bu haber sonrasında partimiz çalışmalara hız vermiştir. Cumhuriyet Halk Partisi dün olduğu gibi büyüyerek, güçlenerek, birlik ve beraberlik içinde seçime girecek ve bundan başarıyla çıkacaktır. Halkımızın, yolsuzluk ve rüşvet olaylarıyla anılan AKP iktidarından, bir kez daha sandıkta hesap sorması yakındır.

Bugün saat 13:00te seçim büromuzun açılışı yapılacaktır. Garaj yanı Tanşas karşısında yapılacak olan açılışımıza tüm halkımız davetlidir. Gün ayrışma ve kavga etme günü değildir. Ülkemizin içinde bulunduğu kötü günlerden, gelecek güzel günlere geçmesinde, küçücük bir payının olmasını isteyen her yurttaşımıza kapımız açıktır. Geleceğin birleştirici gücü Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Destek olup güçlendirmek, Yatağanı birlikte yönetmek için herkesi partimize bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 19:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
gokilkim48
gokilkim48 - 6 yıl Önce

SONUNA KADAR OKUSUN BAŞKAN

Yarım elma gönül alma. çok merak ediyorum yeni projeler içinde neler var, amerikadan kardeş şehir buldunuz başkanları yedi içti çekti gitti neydi üst geçitler yapacaklardı kapalı spor salonlari falan filan yedik tabi, spor tesisi ihalesi verdiniz müteahhit battı gitti proje yarım kaldı allah muhafaza gidip bakın haline tavuk kümesi ordan duzenlidir bi evladımıza tel batsa tetanoz olur heryer küf pas içinde, garaj yapalim dediniz müteahhit battı on yıldır yarım yatıyor yazın sıcakta kışın soğukta millet araba bekliyor yazık. Hadi bunlar olmadı dediniz birde üniversite yapalim yatağan halkı müteahhit oldu heryer bina doldu bir üniversite bitmedi sanki bana silikon vadisi yapacaktiniz. Heryer çöp heryer pislik içinde yataganda, yollari, kaldirimlari hiç görmüyormusunuz, sizin hizmet anlayisiniz sadece deve güreşi ve keşkek dağıtmak mi, yahu oğlunun villaları bitti de bizim belediyenin hiçbir projesi bitmedi haşmet başkan, bir sinema acamadin yatagana. Allah aşkına birtane proje soyle bana ben bitirdim diye seni anlindan öpüp ankaraya CHP genel merkeze sirtimda götürecegim, iyi bir CHP li olarak inşallah allahım sesimi duyar mhp ve akp birleşir sende adalet önünde hesap verirsin seçimlere kadar yazmaya devam edeceğim. (Rica ediyorum yayinlayin)

SIRADAKİ HABER