Seçim Projeleri Vatandaşlara Sunuluyor

MHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak’ın hazırladığı projeler, seçim bürosuna yerleştirilen televizyonla vatandaşlara sunuluyor.

Seçim Projeleri Vatandaşlara Sunuluyor
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Yatağan Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Varol Çakmak, seçim çalışmalarına devam ediyor. Çakmak’ın seçim çalışmaları kapsamında hazırlamış olduğu projelerin tanıtım videosu, seçim bürosuna yerleştirilen televizyon ile vatandaşlara sunuluyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çakmak; “Kadın Kollarımız gündüzleri ev ziyaretleri gerçekleştirirken bizler de akşamları köy ve mahalle kahvelerine giderek Yatağan’a kazandırmak istediğimiz hizmetleri anlatıyoruz. Ayrıca ilçe merkezindeki vatandaşlarımızla buluşuyor, seçim büromuzda sohbetler gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalar sırasında projelerimizi anlatıyoruz ve kendilerine ‘Biz değişime inanıyoruz’ diyoruz. Vatandaşlar, projelerimizi memnuniyetle karşılıyorlar ve bu hizmetlerin Yatağan’a kazandırılmasını istiyorlar. ‘İzlemeye değil iz bırakmaya geliyoruz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda hazırladığımız projeleri de tanıtım videosu halinde vatandaşlarımıza sunuyoruz ve sunum seçime kadar devam edecek. Videoda bulunan projelerin yanı sıra birçok projemizde bulunmaktadır ve yakında onları da açıklayacağız. Videoda sunduğumuz projeler ise şunlar; garaj kavşağı anıt projesi, hayvan pazarı projesi, et entegre tesisi projesi, Ahi beton santral projesi, kapalı otoparklı pazaryeri projesi, yürüyüş ve eğlence parkları projesi, kapalı yüzme havuzu projesi, Atatürk Kültür Merkezi projesi, Yatağan Meslek Yüksek Okulu projesi, mahalle düğün salonları projeleri, şehir merkezi alışveriş ve iş merkezi projesi, huzur evi projesi, öğretmen evi projesi, oto galericiler sitesi projesi, mahalle çocuk parkları projeleri, çocuk ve oyun parkları projeleri, TIR garajı projesi, yürüyen merdivenli üst geçit projeleri.”

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2014, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
yatagan
yatagan - 6 yıl Önce

Hasmetin okul projesi belediyenin önündeki afiş var rengi solmuş sekilde sadece oraya tabelayi aşmakla olur varol hocanin projeleride o şekilde olur yataganin gelişmesi için iktidar partisinin gücü lazim. Anakarada yatan diyen arkadadim Türkiye yi neler olduğunu görüyorsun ama cekemiyorsunuz

AHİKÖYLÜ
AHİKÖYLÜ - 6 yıl Önce

varol hocam , i̇nönü bulvarının hali ortadadır.i̇nönü bulvarı tali yolun kapatılması ile ticarete açılması ayrıca yatağan bodrum karayolunun özellikle yazın yoğun kullanılması nedeni ile hiçbir esnafın o güzergahtan istediği gibi yararlanamadığı aşikardır.(örnek çine),ayrıca öncelikli projeler yatağan meslek yüksek okulunun bitirilmesi ve önlisans bölümlerinin yanında fakültenin getirilmesidir.yatağanda en az 3000-4000 öğrencinin öğrenim göreceği yüksek okuldur.ve yatağan yakışacak yeni garaj bu 3 proje yapılsın yatağan zaten çağ atlayacaktır.gerisi teferruattır.saygılar.

GENÇ BİRLİK
GENÇ BİRLİK - 6 yıl Önce

ki̇mseni̇n zoruna gi̇tmesi̇n ama bi̇r gerçek var ...
varol çakmak gümbür gümbür geli̇yor.
hadi̇ ozaman bi̇zde bu deği̇şi̇me ortak olalim...

aaa
aaa - 6 yıl Önce

tek yapacak kişi iktidar partisidir oda mustafa toksozdur.

ak gencler
ak gencler - 6 yıl Önce

Iyi sallamislar haa. Varol hoca bu vaadlere kendi inaniyormu acaba...:))

aaa
aaa - 6 yıl Önce

tek yapacak kişi iktidar partisidir oda mustafa toksozdur.

akp
akp - 6 yıl Önce

bunlara yapacak sadece iktidar partisidir kendiniz inanin

a a
a a - 6 yıl Önce

Sayın akp li arkadaşlar bizim varol hocamız yapacağı projeleri ilk olarak anlatti daha sonra bunu diğerleri çaldı köylerde aynısını söylemeye basladi. Haşmet kahve dağıtmaya başladı köylüler salak ya kahve ile aldanır yaziklar olsun ona. Gelelim toksöze senin oğlun tekte tki de şirket personeli olarak çalışıyor bize oy vermezseniz oğlunuzu işten çıkarırız gibisinden tehditler ediliyor. Beyler hani nerede kaldi seçme seçilme haklari asıl yolsuzluklar burada korkakça davranışlar bunlar adam olan dürüst olmali dürüst değilse bile en azından seçim sürecinde öyle görünmeli varol hocam her zaman yanındayız bu kişiliğine her zaman hayraniz


SIRADAKİ HABER