Seçimin nabzını Demeç Gazetesi tutacak

24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri nedeniyle Demeç Gazetesi’nin internet sitesinde iki ayrı anket düzenlendi.

Seçimin nabzını Demeç Gazetesi tutacak
24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri nedeniyle Demeç Gazetesi’nde düzenlenen anket ile vatandaşlar destek verdiği aday ve partileri, 24 Haziran öncesinde sanal ortamda destekleyecek.

Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçiminde hangi adaya oy vermeyi düşünüyorsunuz?” sorusunu yönelten Demeç Gazetesi, Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu, Doğu Perinçek, Selahattin Demirtaş ve kararsız yanıtlarıyla cevap arıyor.

Demeç Gazetesi öte yandan, “24 Haziran 2018 Milletvekili Genel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?” sorusuna ise AK Parti, CHP, MHP, HDP, İYİ Parti, diğer ve kararsızlar seçenekleriyle cevap arıyor.

Vatandaşların yoğun talebi üzerine oluşturulan anketteki oy kullanma işleminin ardından vatandaşlar siyasi partilerin ve adayların o ana kadar toplamış oldukları oyları da görme şansı yakalıyor.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 09:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet KUMAŞ
Ahmet KUMAŞ - 3 yıl Önce

Türkiye İYİ olacak

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68