SEHER KIRTASİYE YENİ YERİNE TAÅžINDI

SEHER KIRTASİYE YENİ YERİNE TAÅžINDI

SEHER KIRTASİYE YENİ YERİNE TAÅžINDI

Daha önce Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren Seher Kırtasiye aynı cadde üzerinde satın aldığı kendi binasına düzenlenen görkemli açılış töreni ile taşındı.

Konuklara kuş sütü hariç her şeyin ikram edildiği açılışa yoğun ilgi vardı.

Geçtiğimiz cuma günü saat 17.00,de yapılan açılış törenine, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, özel ve tüzel kuruluşların temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, açılışta yaptığı konuşmada: “Yatağan her geçen gün büyüyor, gelişiyor, güzel mekânlar açılıyor. İlçemize açılan her iş yeri hepimiz için ayrı bir kazançtır. Ben bu güzel mekânı ilçemize kazandıran Akın Karain'i, eşini ve çocuklarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu mekânın kendilerine ve Yatağan'a hayırlı olmasını diliyorum ” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, tarafından yapılan açılıştan sonra konuklar son derece titiz ve düzenli bir şekilde düzenlenmiş mekânı gezdiler. Seher Kırtasiye'nin yeni yerini gezenler, ”çok mükemmel Yatağan,a yakışan bir yer olmuş” dediler.

Açılış törenine katılan konuklara, kokteyl, gözleme, börek, meyve suyu, baklava, kuruyemiş vb. gibi ikramlar yapıldı.

Açılışta, Özkan Kırıkoğlu ve arkadaşları canlı keman dinletisi sundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68