20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Şehit Düşen Şenay Öğretmen, Yatağan’da anıldı

PKK'lı teröristlerce katledilen Şenay Aybüke Yalçın için Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı okullarda saygı duruşunda bulunularak dua okundu.

13 Haziran 2017 Salı 09:30
Bu haber 761 kez okundu
Şehit Düşen Şenay Öğretmen, Yatağan’da anıldı

 Batman'ın Kozluk ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca katledilen öğretmen Şenay Aybüke Yalçın için Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı okullarda tören düzenlendi.

Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri, hizmet binasının bahçesindeki Atatürk önünde bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Kaan Kutlu tarafından şehit öğretmenin özgeçmişi okunurken, daha sonra Yalçın için saygı duruşunda bulunuldu ve Fatiha duası okundu.

Kutlu, burada yaptığı konuşmada, “Yalçın'ın acısı yüreğimizi dağlamaktadır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında geçmişte olduğu gibi bugün de hep birlikte teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak dimdik duracağız. Bu ülkenin birlik beraberlik duyguları, hiçbir zaman çözülemeyecek kadar kökleşmiştir” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talimatıyla, ilçedeki tüm okullarda da benzer törenler düzenlendi. Bazı okullarda şehit öğretmen Yalçın’ın fotoğrafları asıldı. 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV