Şehitler için dua okuyup lokma döktürdüler

Muğla’nın Yatağan ilçesindeki minibüsçüler, İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olanlar için dua okuyup lokma döktürdü.

Şehitler için dua okuyup lokma döktürdüler
 SS 20 Nolu Yatağan Midibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde meydana gelen terör saldırısında şehit olanlar için ilçe otogarında dua okuyup lokma döktürdü.

Vatandaşlara lokmaları dağıtan Kooperatif Başkanı Tugay Yaka, Türkiye üzerine büyük oyunlar oynanmaya çalışıldığını ve bu oyunu sadece birlikte hareket ederek bozabileceklerini söyledi.

Yaka, Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyenlerin hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını belirterek, “İstanbul’da yaşanan terör saldırısının yaralarını hala saramadık. Canımız, canlarımız yandı. Allah şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin, yaralılara da şifa versin. Güvenlik güçlerimiz, yapılan bu hain saldırının mutlaka bedelini ödetecektir. Allah, onlara güç ve sağlık versin” diye konuştu.

Etkinliğe, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher, Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Alper Kolukısa, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95