Şehitler için keşkek hayrı yaptılar

Yatağan ilçesindeki 20 No’lu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi, geleneksel hale getirdiği şehit asker ve polisler için keşkek ikramını bu yıl da sürdürdü.

Şehitler için keşkek hayrı yaptılar
Yatağan ilçesindeki 20 No’lu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi, bu yıl 6’ncısını düzenlediği hayırda şehit asker ve polisler için keşkek ikramında bulundu.

İlçe otogarında düzenlenen etkinliğe, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Alper Kolukısa, Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Bilgiç, Jandarma  Komutanı Yüzbaşı Engin Ocak, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri,  20 No’lu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka, şoförler ve vatandaşlar katıldı.

Şehitler için yapılan duadan sonra hazırlanan 3 kazan keşkek konuklara ve vatandaşlara dağıtıldı.

20 No’lu Minibüs ve Otobüs İşletmesi Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka, burada yaptığı açıklamada, “Bu geleneği geçtiğimiz yıllarda başlattık. Geleneksel olarak sürdürüyoruz. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve milletimize sabır, yaralılara da acil şifalar diliyoruz” dedi.

Berna KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47