SEKDER’den Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Stratonikeia Eskihisar Kültür Dayanışma Derneği (SEKDER) yöneticileri Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret ederek, derneğin çalışmaları ve diğer konularda bilgi verip taleplerini ilettiler.

SEKDER’den Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Dernek Başkanı Emrah Acar, Eskihisar Muhtarı Cafer Ateş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, “Stratonikeia Eskihisar Kültür Dayanışma Derneği yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Sivil toplum kuruluşları gönüllü kuruluşlardır, yaptıkları çalışmalar çok önem arz eder. Kendilerine kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek dernek yöneticileriyle bir süre sohbet etti.

Dernek Başkanı Emrah Acar ise, “Kurucu yöneticisi olduğum SEKDER 4. Olağan Genel Kurulunda gençleşme ve dinamikleşme kararına takiben yönetimimiz göreve başlamıştır. Ben ve arkadaşlarım Çağdaş Ateş, Hakan Şallı, Ümit Öz, Erkan Öz ve Mustafa İnce ile hep birlikte Kaymakamımız Hayrettin Çiçek’i ziyaret ettik. Kendisi halk ile iç içe, her konuda başarılı çalışmalara imza atan bir yönetici. Bizlere de çok faydalı bilgiler verdi. İhtiyacımız olduğunda kendisini sık sık ziyaret edeceğiz, yönetim olarak Stratonikeia Antik Kentimizin tanıtımına devam edeceğiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56