Sektörün öncüsü Yatağan’daki 3’üncü şubesini açtı

İşletmeciliğini Özcan Çamur’un yaptığı Özcan Özlem Unlu Sütlü, Yatağan’daki üçüncü mağazasını düzenlenen törenle hizmete açtı.

Sektörün öncüsü Yatağan’daki 3’üncü şubesini açtı
 Yatağan ilçesinde 1993 yılından beri kalitesi ve lezzetiyle sektörün öncülerinden olan Özcan Özlem Unlu Sütlü, Yatağan’daki üçüncü, toplamda ise dördüncü şubesini otogar karşısında açtı.

Açılış nedeniyle düzenlenen törene, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yeni şubenin açılış kurdelesini, işletmeci Özcan Çamur ile ustası Memduh Şahbaz yaptı.

Şahbaz, burada yaptığı konuşmada, Özcan Çamur ile 33 yıl önce tanıştığını söyledi. Çamur’un, 1983 yılında Muğla’daki Özlem Pastanesi’nde çırak olarak işe başladığını ve sonrasında sırasıyla kalfa ve usta olduğunu hatırlattı.

Çamur’un, burada çalıştığı dönemde hem imalatta hem de satışta işin bütün özelliklerini öğrendiğini belirten Şahbaz, “Çalışkanlığı, dürüstlüğü ve iş disiplini sayesinde bugün buralara geldi. 1993 yılında ilk şubesini açtığındaki prensipleri ve sistemi neyse, üzerine koyarak bizim de gurur duyduğumuz bir konuma geldi. Kendisini ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum.” diye konuştu.

“Sizin sağlığınız bizim için çok önemli” sloganı ile hareket ettiklerini belirten Çamur ise, “1993 yılından günümüze kadar geçen zamanda edindiğimiz iş disiplini ile müşterilerimize, gıda güvenliğinde dikkatli, estetik görünümlü olan, kaliteli ve lezzetli unlu ve sütlü ürünler üretiyoruz. Tamamen doğal ürünlerden yaptığımız lezzetli ve birbirinden güzel ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuklara ikramlarda bulunuldu. Oruç tutan vatandaşlar için paketlerin hazırlanması ise oruçlu vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2016, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95