Sendikalardan Öztürk'e Ziyaret

Sendikalardan Öztürk'e Ziyaret

Sendikalardan Öztürk'e Ziyaret

Maden-İş Sendikası Åžube Başkanı Süleyman Girgin ve Tes-İş Sendikası Åžube Başkanı Fatih Erçelik, beraberlerinde yönetim kurulu üyeleriyle, CHP,nin yeni İl Başkanı Mustafa Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz Günlerde CHP Muğla İl Kongresi'nde, İl Başkanı olan Mali Müşavir Mustafa Öztürk'e, İl Başkanlığı'na seçilmesinin ardından tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Daha önce makamında Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve pek çok ismi ağırlayan Mustafa Öztürk, geçtiğimiz salı günü de makamında Maden-İş Sendikası ve Tes-İş Sendikası Yatağan şubeleri yöneticilerini ağırladı.

Ziyarete, Maden-İş Sendikası Yatağan Åžubesi Başkanı Süleyman Girgin ve Tes-İş Sendikası Yatağan Åžubesi Başkanı Fatih Erçelik ile birlikte; Maden-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri Mikail Açan, Hasan Çamur, Osman İlhan, Tes-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Koçak, Kemal Özcan, İsmail Emir ve Åžahin Babur katıldı.

Ziyaret sırasında Yatağan ve Muğla gündemini meşgul eden konuların yanı sıra ülke gündemini ilgilendiren konular hakkında da konuşuldu.

Sendika şube başkanları yaptıkları açıklamalarda; “Yatağan'da yıllarca halka hizmet veren Muhasebeci Mustafa Öztürk'e yeni görevinde başarılar diliyoruz. Özelleştirmeye karşı bu güne kadar bize verdiği destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Mustafa Öztürk'ün Yatağanlı olması da bizleri ayrıca mutlu ediyor”  dediler.

CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk; “Yatağanımızın iki güzide sendikasının başkan ve yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Her zaman olduğu gibi yine enerji ve maden işçilerinin, emekçinin yanında olacağız. Sendikaların özelleştirmeye karşı yapılan mücadelelerinde destek olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68