Şener, güven tazeledi

Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği’nin 18 Ekim 2015 Pazar günü yapılan olağan genel kurulunda mevcut Başkan Erbil Şener güven tazeledi. Şener; “Yatağan’da bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Şener, güven tazeledi
 Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği olağan genel kurulu 18 Ekim 2015 Pazar günü Yatağan Yeni Mahalle’de bulunan dernek merkezinde yapıldı. Yapılan olağan genel kurulda mevcut başkan Erbil Şener Güven tazeledi. Dernek merkezinde yapılan genel genel kurulda yönetim; Başkan Erbil Şener, Başkan Yardımcısı Ufuk Kan, Sayman Nurkan Nur, Sekreter Süleyman Keskin, Üyeler Yıldıray Tilkioğlu, Şerafettin Göreli, Mehmet Küçük, Yusuf Benli, Melih Kuzu ve İlyas Durmuş isimlerinden oluştu.

Derneğin denetim kurulunda ise; Mehmet Kuytu, Köksal Özkan, Erdal Şener, Coşkun Aktaş, Fikret Yılmaz ve Sadık Altındal isimleri yer aldı.

Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Erbil Şener; “Dernek olarak hayırsever vatandaşlarımızın katkılarını ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Bugüne kadar birçok yardımda bulunduk, bundan sonra da yardımlarımız devam edecektir. Eğitime daha fazla önem verilmesi gerekiyor. Maddi zorluklar nedeni ile zorluk çeken öğrencilerimize herkesin katkıda bulunması gerekiyor. Çünkü bugün okuyan kardeşlerimiz ülkemizin geleceğidir. Bu nedenle geleceğimize, ülkemize sahip çıkmak için eğitim camiasına, öğrencilerimize yardımlarımız sürecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 18:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
musa kaya
musa kaya - 7 yıl Önce

hayırlı olsun Allah başarılarını daim etsin

SIRADAKİ HABER

banner68