Servet Göka Tekrar Aday

Servet Göka Tekrar Aday

Servet Göka Tekrar Aday

Yatağan MHP İlçe Başkanlığı yaparken, geçtiğimiz günlerde görevden alınan Servet Göka, dün MHP İlçe Teşkilatı'na gelerek 22 Åžubat Çarşamba günü yapılacak olan İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığı görevine tekrar talip olduğunu açıkladı.

Beraberinde birçok partili ile İlçe Teşkilatı'na gelen Servet Göka, burada yaptığı açıklamada; “22 Åžubat Çarşamba günü yapılacak olan İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığı görevine tekrar adayım. Kaldığım yerden devam edeceğim. Hizmet için tekrar adayım. Önümüzdeki yerel seçimlere ekip olarak en iyi şekilde hazırlanmak, seçimleri kazanmak için adayım. Ancak seçilsem de seçilmesem de ben yine partimde göreve devam edeceğim. Diğer aday olan arkadaşlara da başarılar diliyorum. Hiç kimseye kırgın veya küskün değilim.”

GENEL BAÅžKANIMIZDAN MÜSAADE ALDIM

“Adaylığım konusunda bazı söylentiler var, Servet seçilirse yeniden görevden alınır diye, bunlar boş laflar. Ben özellikle Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ile görüştüm, rızasını aldım, ondan sonra tekrar aday oldum. Kendisi, benim, aday olmama izin verdi, görevden alınma diye bir şey olmayacak. Seçilirsem, ekibimle, sürekli partimi ileri götürmek için çalışacağım. Bugüne kadar yaptıklarım ortadadır, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Tüm delege arkadaşlarımın desteğini bekliyorum” dedi.

MHP İlçe Başkanı Yılmak Karamersin; “Servet Göka'yı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.  Bilindiği üzere bugüne kadar ilçe yönetimini üyeler seçiyordu, ilk defa ilçe yönetimi delegeler tarafından seçilecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68