“Servis kapsamına alınmayan araçlar hizmete girsin”

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü,  Muğla Büyükşehir olduğunda servis kapsamına alınmayan 14 aracın tekrar hizmete girmesi için CHP Yatağan Başkanı Mehmet Kemiksiz’i ziyaret edip yardım istedi.

“Servis kapsamına alınmayan araçlar hizmete girsin”

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, CHP Yatağan Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ile bir araya geldi.

Sorunlarının çözümü için Kemiksiz’den destek isteyen Köklü, “Muğla Büyükşehir olduğunda, o zamanki 20 No’lu Kooperatif yönetiminin de hatası ile şehir dışı çalışan 14 araç büyükşehre bildirilmemiş. Bu arkadaşlarımız 6 yıldır çok mağdur. Hata kendimizde de var. Ancak sorunun çözümü için tüm yetkililerden rica ediyoruz.  Bu zamanda bir eve para girmemesi çok sıkıntı yaratıyor” dedi.

İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz de, “Derdinizi anlıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün ve ilgili kişilerle, sorunun çözümü için görüşeceğim. Vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER