“SEYİRCİ KALAN HERKES BU KATLİAMA ORTAKTIR”

İsrail’in Gazze’ye yaptığı saldırılara TES İŞ Sendikası Yatağan Şubesi’nden kınama geldi. Yatağan Şubesi adına açıklama yapan Başkan Fatih Erçelik; “İşgalci İsrail’in Gazze’ye karadan, denizden ve havadan başlattığı saldırı bir katliamdır, soykırımdır” dedi.

“SEYİRCİ KALAN HERKES BU KATLİAMA ORTAKTIR”
 İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılara TES İŞ Sendikası Yatağan Şubesi’nden kınama geldi. Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES İŞ) Yatağan Şubesi adına açıklama yapan Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik; “İşgalci İsrail’in Gazze’ye karadan, denizden ve havadan başlattığı saldırı bir katliamdır, soykırımdır. Bu katliama seyirci kalan herkes bu katliama ortaktır. Gazze’de kadın erkek, çocuk, yaşlı kim olursa olsun hedef gözetmeksizin öldürülüyor.

İsrail her şeyi bahane ederek Filistin topraklarını işgal ediyor. İnsanlık Emperyalistlerin ve İsrail siyonizminin Filistin halkını katletmesini seyirci kalmamalıdır.

Bu hunharca saldırının son bulması için Başta Birleşmiş Milletler olmak üzere tüm Dünya ülkelerinin ellerinden gelen her çabayı göstermelerinin bir insanlık görevi olduğunu hatırlatıyoruz.

Siyonist ve İşgalci İsrail’in bu alçakça saldırılarını lanetliyor ve bu saldırının bir an önce durdurulmasını istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68