Siyahi forvet Yatağanspor’da

Muğla Süper Amatör Ligi’nin 2013-2014 sezonunu 5. sırada tamamlayan Yatağanspor, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Siyahi forvet Yatağanspor’da
 Muğla Süper Amatör Ligi’nin 2013-2014 sezonunu 5. sırada tamamlayan Yatağanspor, 2014-2015 sezonu öncesinde işi sıkı tutuyor. Lige ara verilen dönemde yoğun bir antrenman dönemi geçiren Yatağanspor, transferlerle de kadroyu güçlendirmeye çalışıyor.

Altyapıdan çok sayıda futbolcunun A takımı kadrosuna girdiği dönemde, Yatağansporlu yöneticiler, daha önce Tirespor, Konya Ereğli ve Konya Akşehir futbol takımlarında top koşturan Senegalli forvet oyuncusu Mansour Khaly Samb’ı kadrosuna kattı.

Aynı zamanda Yatağan Spor Kulübü Başkanı olan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ile bir araya gelen Mansour, Yatağanspor ile güzel başarılar imza atmak istediğini söyledi.

Yatağanspor’un daha iyi yerlere gelmesi için kulüp olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirten Yatağanspor Başkanı H. Haşmet Işık, daha iyi bir kadro oluşturmak için çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Yatağanspor Futbol Koordinatörü Hüseyin Çolak ise, Yatağanspor’un başarılı bir takım olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkabilmesi için 5 yıllık bir plan yaptıklarını, bu doğrultuda mevcut takımı yeni transferler ve altyapıdan gelen futbolcularla harmanlayarak 2014-2015 sezonunda göze hoş gelen bir futbol sergileyeceklerini söyledi.

Başkan Işık ve Çolak, Mansour’un Yatağanspor’a hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2014, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68