SMMMO Yatağan Temsilciliği Açıldı

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yatağan İlçe Temsilciliği, Konak Mahallesi Atatürk Caddesi Galeria İş Merkezi Numara 22 adresinde açıldı.

SMMMO Yatağan Temsilciliği Açıldı
 Yatağan’daki Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yatağan İlçe Temsilciliği üyesi mali müşavirler arasındaki dayanışmanın artırılması ve mükellefler ve müşavirler arasında ihtilaflı işlerin hızlandırılması için temsilcilik binası arayışlarına giren Yatağan Temsilciliği, cuma günü Konak Mahallesi Atatürk Caddesi Galeria İş Merkezi Numara 22’de açıldı.

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yatağan İlçe Temsilcisi Selayi Kesiktaş, açılışla ilgili olarak açıklamalarda bulunarak temsilciliğin hayırlı olmasını diledi.

Kesiktaş, yaptığı açıklamada; “Temsilciliğin açılması ile serbest muhasebeci mali müşavirler arasındaki ortak çalışma ve dayanışmanın arttırılması, mali müşavirler ile Muğla SMMMO arasındaki ilişki ve işlemlerin hızlandırılması, mükellef ile mali müşavirler arasındaki ihtilaflı işlerin daha kısa sürelerde çözülmesi, basın aracılığı ile kamuoyuna güncel mevzuat değişiklikleri konusunda bilgi verilmesi ve diğer kurum ve kuruluşlar ile ilişkilerin arttırılması amaçlanmıştır” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2014, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER