banner80

Şoförler Odası Başkanlığı’na adaylığını açıkladı ÇAKIR; “HİZMETE TALİBİM”

S.S. 20 No’lu Kooperatif eski başkanlarından Hasan Çakır, Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası'nın 21 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan 2014 yılı Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı olduğunu açıkladı. Çakır; “Ekip arkadaşlarımla birlikte hizmete talibiz” dedi.

Şoförler Odası Başkanlığı’na adaylığını açıkladı ÇAKIR; “HİZMETE TALİBİM”
 Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası'nın 21 Mart 2014 günü saat:13.00’da Yatağan Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılacak olan genel kurulu öncesinde 20 Nolu Koop. Eski başkanlarından Hasan Çakır adaylığını açıkladı. 15 yıldan bu yana şoför esnafı olarak hizmet ettiğini ve 1 dönem S.S. 20 Nolu Yatağan Midibüs ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanlığının yanı sıra şuanda da yönetim kurulu üyeliğini sürdürdüğünü belirten Çakır; “15 yıldan bu yana şoförlük ile uğraşıyorum. Bu nedenle sorunları da çözümleri de çok iyi biliyorum. Bu nedenle ekibimle beraber sorunları çözümü için adayım. Yapacak olduğumuz projelerimiz ise; “Odamız hizmet binasını şoförlerimiz için uygun bir yere taşıyacağız. Küçük araçlar için bir kurtarıcı alacağız ve mevcut kurtarıcıyı çalışır hale getireceğiz. Bürokrasi ile iş birliği yapacak, sağlam diyaloglar kurarak şoför arkadaşlarımızın sorunlarını çözeceğiz” dedi.

Hasan Çakır’ın Yönetim Kurulu üyeleri; Ramazan Ortan,Mustafa Avcı, İsmet Lülecioğlu, Taşkın Koca, Şuayip Özbek, Muhammet Demircioğlu, Celal Uçar, Esat Gök, Serkan Özdemir, Ünsal Kazık, Hasan Ali Çoban, Bilal Diken’dan, denetim kurulu üyeleri ise; Yakup Özdemir, Erol Çoban, Şerafettin Yörük, Mehmet Konya, Mikail Uzakgiden ve Hasan Güner’den oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68