Şoförler yemekte buluştu

S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma yemeği düzenledi.

Şoförler yemekte buluştu

Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. sosyal tesislerinde düzenlenen yemeğe, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Ahmet Şarman, Yatağanspor Kulübü Başkanı Hasan Haşmet Işık, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ender Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri katıldı.

Kooperatif Başkanı Ender Çelik, burada yaptığı konuşmada, “Ege Bölgesinin en büyük taşıma kooperatiflerinden biri olarak, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kooperatifimizin düzenlediği, birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma yemeğimize hoş geldiniz. Bizleri onurlandırdınız” dedi.

Toksöz, “31 Mart’ta siyaset bitti”

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ise, “Birlik, beraberlik, dayanışma çok güzel bir şey. Sizlerin de desteğiyle 31 Mart seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığına seçildim. Siyaset 31 Mart’ta sona erdi. Şimdi herkesin belediye başkanıyım. Ne söz verdiysek, sözlerimizin arkasındayız ve yerine getireceğiz. Sıkıntılarınızı biliyorum. Her zaman yanınızdayım. Her meslek grubunun sorunlarını birlikte çözeceğiz” diye konuştu.

Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Köklü de, S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne düzenledikleri, birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma yemeğinden dolayı teşekkür etti.

Yemek sonunda, Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Köklü ve daha önce kooperatifte başkanlığı yapanlara plaket verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER