Şoförlerden mevlitli iftar yemeği

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası, 20 ve 140 Nolu Taşıma Kooperatifleri, iftar yemeği düzenledi. İftarda, teröre kurban giden şehitler ve son olarak Batman'ın Kozluk ilçesinde düzenlenen terör saldırısında şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın için mevlit okutuldu.

Şoförlerden mevlitli iftar yemeği
 Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası, 20 ve 140 Nolu Taşıma Kooperatifleri işbirliğinde açık pazar yerinde düzenlenen iftara, kooperatif ortaklarının yanı sıra daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftarın ardından, teröre kurban giden şehitler ve son olarak Batman'ın Kozluk ilçesinde düzenlenen terör saldırısında şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın için mevlit okutuldu.

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, “Artık iftar yemeklerimizi her yıl geleneksel hale getirdik. Bu yılda 20 Nolu Taşıma Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka, 140 Nolu Taşıma Kooperatifi Başkanı Gürkan Ayaz, üç kooperatifin yöneticileriyle birlikte hem iftar yemeği verdik hem de şehitler için ve İlçe Milli Eğitim iş birliği ile Batman’da kalleşçe şehit olan Aybüke öğretmen için mevlit okuttuk. Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96