Şoförlerden Tek Tip Giyim Uygulaması!

Yatağan S.S. 20 No’lu Midibüs - Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, aldığı kararla personellere tek tip giyinme kuralı getirdi.

Şoförlerden Tek Tip Giyim Uygulaması!
 124 araç ve üye ile Ege Bölgesi’nin en büyük taşıyıcılar kooperatifi olan Yatağan S.S. 20 No’lu Midibüs - Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, müşterilere daha saygın bir hizmet vermek için bir takım kararlar aldı. Bu doğrultuda, daha disiplinli bir şekilde hizmet etme politikasıyla kooperatif üyesi midibüs ve otobüs şoförlerine tek tip giyinme kuralı getiren Yatağan S.S. 20 No’lu Midibüs - Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, yeni uygulamasını hayata soktu.

Personellerin tek tip kıyafet giymelerinin müşteriler tarafından olumlu şekilde karşılandığını belirten Yatağan S.S. 20 No’lu Midibüs - Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka, aynı disiplinli uygulamaların araçlarda da geçerli olduğunu söyledi.

Yaka, “Ege Bölgesi’nin en büyük taşıyıcılar kooperatifi olan kooperatifimiz, 124 araç ve üyesiyle Yatağan, Muğla, Bodrum, Nazilli, Bozdoğan ve Isparta il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen kooperatifimiz, yeni almış olduğu kararla birlikte araç şoförlerinin tek tip kıyafet giymesini uygun görmüştür. Bu sayede daha disiplinli ve müşterilerimize daha saygın hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca şoförlerimizin gömleklerine astıkları yaka kartlarıyla isimlerinin de öğrenilmesini sağlamış olacağız. Şoförlerimiz için uygulamaya koyduğumuz bu düşünce, aynı şekilde araçlarımız için de geçerli. Aynı titizliği araçlarımız için de uygulayacağız ve en iyi şekilde halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2014, 18:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
DOĞRULAR
DOĞRULAR - 7 yıl Önce

değerli minibüsçü arkadaşlar
öyle kravatla bu işler yürümez 15-20 yıl önce olsa epey göz boyardınız. büyük şehir belediyesi arkasından itmeylede olsa otobüsleri getirecek. 5 tl. ye muğlaya yolcu taşıyorsunuz. kooperatiften onaylı öğrenci kartı olmayan sizde öğrenci değil yatağan muğla tarifesini .... ula (meteşe) muğla arasında (fiatını bilmiyorum) büyükşehir belediyesinin ulaşım tarifesinin kilometreye oranlı fiyatına çekmezseniz benim gibi okumuş yolcular başınıza epey çorap örer haberiniz olsun. (muğla büyük şehir belediyemizin milletimize ve devletimize hayirli olmasi dileklerimle)

SIRADAKİ HABER

banner68