ŞOK Market İlk Şubesini Açtı

ŞOK Marketler Ticaret Anonim Şirketi Yatağan’da ilk şubesini açtı.

ŞOK Market İlk Şubesini Açtı
 ŞOK Marketler Ticaret Anonim Şirketi’nin, Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde açtığı şubesi Yatağan’ın ilk şubesi oldu.

Gıda, temizlik, etli ve sütlü şarküteri, bakliyat, kuru gıda ürünlerinin yanı sıra Çarşamba günleri başlayan ve 1 hafta boyunca süren indirimli ürün kampanyaları ile vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ŞOK Market, 08.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mağaza Müdürü Burak Orhan, mağaza hakkında yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız mağazamız, vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördü. Bu ilgi, şimdiden ikinci mağaza açma girişimlerine başlamamıza sebep oldu. Mağazamız, koşulsuz iade garantisiyle, vatandaşlarımıza, gıda, temizlik, etli ve sütlü şarküteri, bakliyat, kuru gıda gibi ürünlerle hizmet vermek vermektedir. Ayrıca her hafta çarşamba günü belirlediğimiz ürünlerde yapacağımız indirimler 1 hafta boyunca devam edecek. Mağazamızdaki özgün markaların tamamı Ülker firması tarafından üretiliyor” şeklinde konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin ulu
yasin ulu - 6 yıl Önce

haşmet bey bir daha seçilirse yatağanda bakkal kalmaz. küçük esnaf biter yatağanı holding marketleriyle doldurdu. haşmet ilk belediye başkanı seçildiğinde yatağanda 1500 bin beş yüz esnaf vardı. bu gün 900 dokuzyüz esnaf kaldı. mustafa kuzu açıkladı. kendiside oardaydı.

SIRADAKİ HABER