Sokağa çıkamayanların ihtiyacını CHP Gençlik Kolları karşılıyor

CHP Yatağan Gençlik Kolları, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların yardımına koşuyor.

Sokağa çıkamayanların ihtiyacını CHP Gençlik Kolları karşılıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan Gençlik Kolları, çok sayıda vaka ve ölümlü olayın yaşandığı Türkiye’de koronavirüsün daha fazla can almaması için alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların imdadına koşuyor.

Yatağan ilçesinde sokağa çıkamadıkları için ihtiyaçlarını karşılamayan vatandaşların telefonla ulaşarak destek istediği CHP Genlik Kolları üyeleri, vatandaşların ihtiyaçlarını evlerine kadar götürerek vatandaşlara teslim ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Ali Işık, “Ülkemizin ve milletimizin geçtiği her zorlu sınav da bugüne kadar olduğu gibi, Cumhuriyet Halk Partisi gençliği görev başındadır. Bu zorlu günleri birlikte aşacağımıza tüm kalbimiz ile inanıyor, herkesi birlik olmaya davet ediyoruz. Bu hafta içinde gençlik örgütlerine örnek olacak şekil de başlattığımız ‘Evde Kal Bizimle Kal’ etkinliğimize verilen destek ve tebriklerin yanı sıra üzülerek birkaç eleştiri de yapıldı. Bizim bu kampanyada ki tek amacımız her zaman olduğu gibi kimsenin mağdur olmamasına yöneliktir. Buradan diğer siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının gençlik yapılanmalarına sesleniyoruz, haykırıyoruz. Bugün eleştiriyi, siyaseti ve ayrışmayı bir kenara bırakıp, birlikte mücadeleye davet ediyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet KUMAŞ
Ahmet KUMAŞ - 8 ay Önce

Güzel bir uygulama emeği geçen herkese teşekkürler garadenizin gıyısından memleketim Yatağan'a selamlar

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68