Sosyal medyadan duyurdu! “Adayım”

Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın bir ay sonra gerçekleştireceği Olağan Genel Kurulun hazırlıkları sürerken, S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Tugay Yaka, oda başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Sosyal medyadan duyurdu! “Adayım”
 Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 5 Şubat’ta gerçekleştireceği Olağan Genel Kurul’un hazırlıkları sürüyor. Pazartesi günü saat 11.00’da Yatağan Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilecek genel kurul öncesinde adaylar da belirmeye başladı.

Yaklaşık 5 yıldır S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin başkanlığını yürüten Tugay Yaka, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Yaka, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:
“2012 Haziran ayından beri S.S. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin başkanlığını yapmaktayım. Başkanlığa geldiğim günden itibaren özveri ile çalışarak gecemi gündüzüme katarak, zamanımdan, sosyal hayatımdan, yeri geldi sağlığımdan bile ödün vererek üyelerimin ve yönetici arkadaşlarımın da desteği ile kooperatifi bugünlere taşıdım. Kendimi bildim bileli bu piyasanın içindeyim. İsteyen de olmuştur istemeyen de, destekleyen de olmuştur desteklemeyen de... Atalarımızın da dediği gibi ‘meyve veren ağaç taşlanır’ ama ben o, bu, şu ayırmadan bütün üyelerim için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Şu anda Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na adaylığımı açıklıyor ve siz alın teri ile çalışan tüm emekçi şoför kardeşlerim minibüsçü, otobüsçü, taksici, kamyoncu, okul servisi işi ile uğraşan tüm meslektaşlarımın desteğini bekliyorum. Aynı özveriyi Allah nasip eder ve sizin de desteğiniz ile kazanırsam eğer Yatağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası için de göstereceğimden, aynı şekilde çalışarak siz emekçi şoför kardeşlerim için elimden gelenin 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68