S.S 20 Nolu Minibüs ve Otobüs Taşıyıcılar Kooperatifi genel kurulu yapıldı

Yatağan S.S 20 Nolu Minibüs ve Otobüs Taşıyıcılar Kooperatifi yılık olağan mali genel kurulu Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

S.S 20 Nolu Minibüs ve Otobüs Taşıyıcılar Kooperatifi genel kurulu yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan genel kurula, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, siyasi partilerin temsilcileri, Yatağan Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, Türkiye Toplu Taşıma Sendikası Muğla Şube Başkanı Hüseyin Körçoban ve üyeler katıldı.

Divan Başkanlığını Gökay Ayaz’ın yaptığı genel kurul, Ticaret Bakanlığı temsilcileri gözetiminde yapıldı.   Yatağan S.S 20 Nolu Minibüs ve Otobüs Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ender Çelik, katılanlara hitaben bir teşekkür konuşması yaparak, “Ege Bölgesi’nin en büyük taşıma kooperatiflerinden biri olarak halka hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de yaptığı konuşmada, “Yatağan’da birlik beraberlik hoşgörü içinde hizmetlerimiz devam edecek. Göreve geleli 3 ay oldu. Yatırımlarımız devam ediyor. Yatağan-Bodrum hattına daha fazla araç vermemiz için görüşmelerimiz devam ediyor. Bizim dönemimizde bir mağduriyete uğramanıza fırsat vermeyiz. Yatağan Meslek Yüksek Okuluna 419 yeni öğrenci geliyor, bu da aş iş ve yatırımların artması demek. Bir kız öğrenci yurdu açacağız. Yeni şehir içi servisleriyle hat sayıları artacak. Bu genel kurulun herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Genel kurulda, Yatağan Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Köklü, Türkiye Toplu Taşıma Sendikası Başkanı Hüseyin Körçoban da birer konuşma yaptılar.

Genel kurul, şoförlerin sorunlarını tartışmasıyla sona erdi.   

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER