SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni başkanı Akkaya oldu

SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin olağan genel kurulunda, yeni başkan Ali Akkaya oldu.

SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni başkanı Akkaya oldu

SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin olağan genel kurulu, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Genel kurulun divan başkanlığını Necati Alan yaparken, sanayi ve sicil görevlilerinin gözetiminde yapılan genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Burada konuşan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, çok önemli taşımacılık görevi üstlenmektedir. Bu genel kurulun sizlere ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Esnaflarımız yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dolaysıyla zor günler geçirdi, badireler atlattı. Hükümetimiz ve belediyemiz imkânları çerçevesinde, kaymakamlığımız sosyal yardımlaşmadan esnaflara bir nebze yardımcı olmaya çalıştı. Biz hala üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Ben bugüne kadar görev alan yöneticilere ve bundan sonra görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Faaliyet ve denetim mali bütçenin oylanmasından sonra yapılan seçimde, yönetim kurulu Ali Akkaya,  Cengiz Arık, Süleyman Kaman, Ender Çelik ve İdris Karadağ’dan oluşurken, denetim kuruluna Menderes Kesik ve Cengiz Uygun seçildiler. Daha sonra yapılan görev bölümünde başkanlığa Ali Akkaya, başkan yardımcılığına, Cengiz Arık, Süleyman Kaman, Ender Çelik ve İdris Karadağ üyeliğe getirildi.

Yeni Başkan Ali Akkaya yaptığı açıklamada, “Bana bu ulvi göreve layık gören meslektaşlarıma, genel kurulumuza onurlandıran belediye başkanımız ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyorum.  SS. 20 Nolu Yatağan Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Ege Bölgesi’nin en büyük taşımacılık kooperatifleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti, halkla ilişikler en önem verdiğimiz konudur. İki yıllığına seçildiğimiz bu görevi genç ve dinamik bir yönetim olarak, en iyi bir şekilde yapmak için elimizden geleni yapacağız. Yatağanımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68