SÜLEYMAN CAN; “ORTAKLARIMIZI GENEL KURULA BEKLİYORUZ”

Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Can; “Tüm ortaklarımızın yarın yapılacak seçimli genel kurula katılmalarını istiyoruz, önemli açıklamalarımız, müjdeli haberlerimiz olacak” dedi.

SÜLEYMAN CAN; “ORTAKLARIMIZI GENEL KURULA BEKLİYORUZ”

 Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin kuruluşundan beri üst düzeyde görev alan duayen Başkan Süleyman Can, yarın 14.30da Esnaf Sarayı'nda yapılacak seçimli genel kurul öncesi gazetemize yaptığı açıklamada; “Tüm ortaklarımızın genel kurula katılmasını rica ediyorum. Onlara müjdeli haberlerimiz var” dedi.

“Bu Kooperatif benim değil, yönetimin değil tüm ortaklarımızın malı onlar olmasa biz zaten olmayız” diyerek bir açıklama yapan Süleyman Can; “1965 yılında kurulan Yatağan Kooperatifimiz bölgede en başarılı kooperatifler arasında yer almaktadır. Aydın-Muğla Birliği içinde bulunan 43 kooperatif arasında en iyi kooperatif durumundayız. Yemedik, yedirmedik başarılı olduk. Genel kurulda üyelerimize müjdeli haberlerimiz var. Tüm ortaklarımızın genel kurula katılmasını rica ediyorum. Onlara müjdeli haberlerim var” dedi.

Daha önceleri 7 olan kooperatif yönetimini yasa gereği 5 kişiye düşeceği ve mevcut yönetimin tekrar aday olacağı öğrenildi.

Cuma günü yapılacak genel kurulda, yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve üst kurul üyeleri seçilecek. Seçilecek olan 5 kişilik yönetim arasından başkanı belirleyecek.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER