Süleyman Soylu’dan müjdelerle döndüler

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettiler. Her iki başkan da, ilçelerine yapılacak yeni hizmetlerin müjdeleriyle memleketlerine döndüler.

Süleyman Soylu’dan müjdelerle döndüler

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, ilçelerindeki çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve taleplerini iletmek için Ankara’ya gittiler. Bir dizi ziyarette bulunan Toksöz ve Demir, bu kapsamda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Toksöz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok soruna çözüm ürettik. Bu kapsamda da çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Daha yeni çalışmalar ve projeler için Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak görüşmeler yaptık. Bakanımız Süleyman Soylu ile de görüşme şansımız oldu ve bakanlığın Yatağan’da hayata geçirmeyi planladığı projeleri görüştük. Sağ olsun, bakanımız ilçemize gereken ilgi ve alakayı gösteriyor. Birkaç projenin sözünü aldık. Kısa süre içerisinde bu projeleri açıklayacağız” diye konuştu.

Demir ise, “Kavaklıderemiz ile ilgili İçişleri Bakanlığı’nın hayata geçireceğiz projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunmak ve taleplerimizi iletmek için Bakanımız Süleyman Soylu’yu ziyaret ettik. Bakanımız, Kavaklıdereli ve Muğlalı hemşerilerimize selamlarını iletti. İnşallah en kısa süre içerisinde bu projeleri bir bir hayata geçireceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68