Suna Arslan’dan bayan voleybol takımına tebrik ziyareti

Yatağan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Suna Arslan, Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası’na katılan METEM Müdür Yardımcısı Nerdem Özcan, voleybol antrenörü ve aynı zamanda voleybol hakemi olan Filiz Kın ve Yatağan Esnaf Odası personeli Handan Marulalıoğlu’nu ziyaret ederek spora verdiği katkılardan dolayı tebrik etti.

Suna Arslan’dan bayan voleybol takımına tebrik ziyareti
 Turnuvaya katılan  7 takımın tek  bayan voleybol takımı olan ve Koray Özcan Sigortacılık Bayan Voleybol Takımı adı altında turnuvaya katılan, Nerdem Özcan, Handan Marulalıoğlu, Nurgül Ünver Tatlı, Bedriye Can, Tülay Biz, Hikmet Öztürk, Berrin Barut Turan, Eren Can, Antrenör Filiz Kın’ı turnuvalarda da destekleyen Suna Arslan duygularını şöyle ifade etti:

 

“Turnuvaya katılan tüm takımları ve özellikle sizleri büyük bir zevkle izledim. Kadınlarımızı tam da yüce Atatürk’ün düşlediği gibi toplumun her alanında görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sporun her yaştan bireyler için yaşamın bir parçası olması gerektiğine inanıyorum. Spor yapan bireyler hem sağlıklı yaşar hem de sağlıklı düşünürler. Spor toplumlar için de birleştirici bir unsurdur. Örneğin izlediğim bir karşılaşmada bayan voleybolcularımızın karşısındaki rakip takım imamlardı. Spor evrenseldir, temelinde dostluk vardır, toplumsal bütünlük vardır. Sporda cinsiyet ayrımcılığı yoktur. Ben de zamanım ve sağlığım elverdiğince spor yapıyorum. ADD başkanlığı yaptığım dönemlerde arkadaşlarımla birlikte düzenlediğimiz voleybol turnuvalarında, Filiz hoca ve Nerdem hoca voleybol hakemliği yaparak da spora destek verdiler. Kendilerine teşekkür ederim. Valilik Kupası Bayan Ligi’nde de Yatağanı temsil edeceğinizi öğrendim, tabii ki izlemeye geleceğim. Sizleri şimdiden kutluyor, başarılar diliyorum. Turnuvanın düzenlenmesinde ve işleyişinde emeği geçenleri ve tüm takımları tebrik ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 09:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Funda
Funda - 7 yıl Önce

tufan eraykutlar
tufan eraykutlar - 5 yıl Önce

Geclere destek vermek genligi yasamaktir egeli genclerle onur duyuyorum

SIRADAKİ HABER

banner95