Takım Çantaları Yatağan’da Kaldı

Son günlerde düzenlenen sosyal etkinliklerle gündeme gelen Yatağan Sanayi Sitesi esnafları hafta sonunu Fethiye Ölüdeniz’de geçirdiler.

Takım Çantaları Yatağan’da Kaldı
 Yatağan Sanayi Sitesi esnafları düzenli olarak gerçekleştirilen sosyal etkinlikler çerçevesinde hafta sonunu Fethiye Ölüdeniz’de geçirdiler ve ‘Yörük Kültürü’nü, Yörük çadırında düzenlenen organizasyonla yaşatarak, Pazar günü tekne ile Ölüdeniz Kelebekler Vadisi’ni ziyaret ettiler. 
Yatağan Sanayi Esnafları tarafından gezi hakkında yapılan açıklamada, benzer etkinliklerin önemine vurgu yapılarak; “Yatağan sanayi esnaflarının birlik beraberlik içinde olmaları örnek gösterilecek bir davranıştır. Geleneksel hale getirdiğimiz bu tip geziler esnafların birbirlerini daha iyi tanımaları, dostluklarımızı pekiştirmeleri açısında önemli ve geziler birlik beraberlik içinde gerçekleştiriliyor. 
Bu tip sosyal aktivitelerle sanayi esnafımız örnek olacaktır. Sanayi esnaflarımızın sosyal etkinliklerde buluşması, çalışma şevklerini artırmakla birlikte, daha moralli ve neşeli olmalarını sağlayacaktır. Bu geziyi düzenleyen sanayi esnaflarımızdan Serkan Çetinkaya, Hüsamettin Kaya, Gürkan Karataş, Mehmet Kocasarı ve Erdal Topçuoğlu’na teşekkür ediyoruz” denildi.  

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER