Tanrıseven’den Gazetemize Veda Ziyareti

Alanya Kaymakamlığı’na atanan Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, gazetemizi ziyaret ederek vedalaştı.

Tanrıseven’den Gazetemize Veda Ziyareti
 Alanya Kaymakamlığı’na atandıktan sonra veda ziyaretleri gerçekleştiren Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan’dan ayrılmadan önce son olarak gazetemize gelerek çalışan herkesle vedalaştı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Yazı İşleri Müdürü Fatma Çadır, Editörü Mehmet Küçük ve Muhabiri Burak Alper Kuş ile bir süre sohbet eden Tanrıseven, çalışmalarından dolayı Demeç Gazetesi’ni kutladığını ifade etti.

Yatağan’daki görev süresince, Demeç Gazetesi’nin tarafsız ve ilkeli yayını sayesinde her konuda en doğru habere ulaştıklarını kaydeden Tanrıseven, “Yatağan’daki görevimizi tamamladık, şimdi sıra geldi Alanya’ya. Alanya’da turizm, kırsal kesim ve Alanyaspor ile ilgili bir takım çalışmalarım olacak. Bugüne kadar öğrenmiş olduğumu bundan sonra Alanya’da uygulayacağım” dedi.

Tanrıseven’in Yatağan’dan ayrılacak olmasından dolayı üzüldüğünü fakat Alanya gibi büyük bir ilçede kaymakam olarak görev yapacağından dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade eden İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Tanrıseven’e yeni görevinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68