Taşıma Kooperatiflerinden Kaymakam'a Ziyaret

Taşıma Kooperatiflerinden Kaymakam'a Ziyaret

Taşıma Kooperatiflerinden Kaymakam'a Ziyaret

Yatağan'da faaliyet gösteren yolcu taşıma kooperatiflerinin başkan ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz perşembe günü Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret ettiler.

Yatağan'da faaliyet gösteren yolcu taşıma kooperatiflerinin başkan ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz perşembe günü Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Bilindiği üzere yakında taşımalı eğitim ihaleleri de yapılacak.

Ziyarete, Yatağan Åžoförler Odası'nı temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Koca katılırken, 240 No'lu Kooperatif'ten Kemal Çengel ve Gürkay Ayaz, 212 No'lu Kooperatif'ten Başkan Ramazan Ortan ve Hasan Küpelioğlu, 20 No'lu Kooperatif'ten ise Başkan Turgay Yaka katıldı.

Kooperatif ve oda temsilcileri yaptıkları açıklamalarda; “Yatağan yolcu taşıma kooperatifleriyle pek çok önemli merkezle boy ölçüşebilecek seviyeye geldi. Amacımız, işimizi yaparken bir yandan da müşteri memnuniyetini sağlamak. Bu amaçla hem Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'in görüşlerini almak, hem de yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgi vermek için Sayın Kaymakamımızı ziyaret ettik. Bizleri makamında kabul ettiği için teşekkür ediyoruz” dediler.

Kooperatif temsilcilerinden, yapılan çalışmalar ve geleceğe yönelik planlar hakkında bilgi alan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven ise; “Yatağan yolcu taşıma kooperatifleri sadece Muğla seferleri ile değil, il dışına yapılan seferlerle de adını duyuruyor, yapılan hizmetler gurur verici. Åžoförlerimizin yardıma ihtiyacı olduğunda her zaman onların yanındayız. Gerçekleştirilen ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinin yapılabilmesi için uygun oldu. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68