banner80

Tayinci Müdürü Plaket Yağmuruna Tuttular

Balıkesir Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü’ne tayini çıkan Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir’i ziyaret eden işletme şefi ve muhtarlar Demir’i plaket yağmuruna tuttu.

Tayinci Müdürü Plaket Yağmuruna Tuttular
 Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Sındırgı İşletme Müdürlüğü’ne İşletme Müdürü olarak atanan Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir, işletme personelleri ve Yatağanlılarla vedalaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde işletme personelleri tarafından Demir için veda yemeği düzenlenirken, dün de Demir’i makamında ziyaret eden Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Turgut İşletme Şefi Fatih Özcan, Hisarardı Mahalle Muhtarı Mehmet Karadere, Katrancı Mahalle Muhtarı Hüseyin Kocagöz, Turgutlar Mahalle Muhtarı Şerafettin Karagöz, Hacıbayramlar Mahalle Muhtarı Servet Kesik, Zeytinköy Mahalle Muhtarı Mehmet Süzgün, Kırıkköy Mahalle Muhtarı Durmuş Solmaz, Gökgedik Mahalle Muhtarı Nizamettin Arıkan ve Hacıveliler Mahalle Muhtarı Yaşar Uysal, Bekir Doğan Demir’e işletmeye ve Yatağan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaret sırasında Demir’e plaket sunan işletme şefi ve muhtarlara teşekkür eden Demir, Yatağan’da çok güzel günlerinin geçtiğini ifade ederek işletme şefi ile birlikte mahalle muhtarlarının koordineli çalışmalarının sürmesini diledi.

Turgut İşletme Şefi Fatih Özcan ise, “Çalışmalarımızın büyük bir çoğunluğunu mahalle muhtarlarımızla birlikte yaptığımız için onlar da orman işletme ailesinin birer üyesi konumunda oluyor. Bu nedenle müdürümüzü ziyaret ederek kendisine veda etmek istedik” dedi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2014, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68